TEKNOLOJİ Haber Girişi: 29.08.2021 - 10:17, Güncelleme: 29.08.2021 - 09:59

Akıncı TİHA bugün yuvadan uçacak

 

Akıncı TİHA bugün yuvadan uçacak

Bayraktar AKINCI TİHA bugün düzenlenecek törenle güvenlik güçlerinin kullanımına sunulacak.
Türk savunma sanayiinin envanterine kazandırdığı İHA'lara Bayraktar AKINCI Taarruzi İnsansız Hava Aracı (TİHA) da ekleniyor. Baykar tarafından yerli ve milli imkanlarla geliştirilen Bayraktar AKINCI, bugün düzenlenecek törenle güvenlik güçlerinin kullanımına sunulacak. Baykar Savunma Teknoloji Lideri Selçuk Bayraktar, sosyal medya hesabından günlerdir "Milli teknoloji hamlesi" tag'iyle duyurduğu TİHA için "Bayraktar AKINCI yuvadan uçmaya hazır. Semalarımızın yılmaz bekçisi olacak Bayraktar #AKINCI TİHA'nın güvenlik güçlerimize teslim edilmesine SON 1 GÜN!" ifadelerini kullanarak takipçilerine "Akıncı Dinletisi" sundu.(İGFA)  
Bayraktar AKINCI TİHA bugün düzenlenecek törenle güvenlik güçlerinin kullanımına sunulacak.

Türk savunma sanayiinin envanterine kazandırdığı İHA'lara Bayraktar AKINCI Taarruzi İnsansız Hava Aracı (TİHA) da ekleniyor.

Baykar tarafından yerli ve milli imkanlarla geliştirilen Bayraktar AKINCI, bugün düzenlenecek törenle güvenlik güçlerinin kullanımına sunulacak.

Baykar Savunma Teknoloji Lideri Selçuk Bayraktar, sosyal medya hesabından günlerdir "Milli teknoloji hamlesi" tag'iyle duyurduğu TİHA için "Bayraktar AKINCI yuvadan uçmaya hazır. Semalarımızın yılmaz bekçisi olacak Bayraktar #AKINCI TİHA'nın güvenlik güçlerimize teslim edilmesine SON 1 GÜN!" ifadelerini kullanarak takipçilerine "Akıncı Dinletisi" sundu.(İGFA)

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.