Astroloji
Günlük Yorumlar

Astroloji, gezegen ve yıldızların insanların üzerindeki etkisini yorumlayan bir bilim dalıdır. İnsanoğlunun yazılı tarihinin başından beri var olan astroloji bilimlerin en eskisidir. Astroloji kader değildir, herşey insanın kendi elindedir. Astroloji dönemleri inceler, fırsat alanlarını, şanslı zamanları, doğum haritanızda sizi kısıtlayan, zorlayan alanları, gecikmeleri gösterir.

Koç
Sosyal ortamlarda sizleri yalnız bırakmayan arkadaşlarınıza küçük hediyeler almayı düşünüyorsunuz. Samimi destekleri için teşekkür ediyorsunuz. Yapacağınız küçük jestler onları mutlu ederken sizi de mutlu edecek ve kendinizi iyi hissedeceksiniz.
Boğa
Kariyer alanınızda sorumluluk almanız için sizleri destekleyen ekip arkadaşlarınız var. Bir şeylerin üstesinden gelmeniz için yardım ediyorlar. Bu fırsatı değerlendirin ve onlara bu yardımları için teşekkür etmeyi ihmal etmeyin. Arkadaşlarınıza değerli olduklarını hissettirin.
İkizler
Sizinle tanışmak isteyen yabancı kişiler olacaktır. Sizde bu isteğe karşılıksız kalamayabilir ve konuşmak için harekete geçebilirsiniz. Karşı tarafın samimiyetini hissetmeden bütün hayatınızı anlatmayın. Samimi olmayan veya kafanızda şüphe bırakan durumlarda konuyu uzatmadan konuşmayı sonlandırın.
Yengeç
Maddi harcamalarınızı kontrol etmek için kendinizi bazı ekonomik ihtiyaçlar da sınırlandırmak isteyeceksiniz. Yapacağınız bu planlama sizi ilerleyen aylarda daha da rahatlatacak ve finansal anlamda kendinizi biraz daha iyi hissedeceksiniz.
Aslan
İlişkinizde duygusal olarak çıkışlarınız olabilir. Sorumluluk almanız gereken konular içsel stresinizi arttırıyor. O yüzden bu durum sizde istem dışı gerginlikler yaratabilir ve konuşmalarınızda sert bir üslup kullanabilirsiniz. Davranışlarınızda kontrollü olmanız size fayda sağlayacaktır.
Başak
Günlük işlerinizi tamamlamak için kendinize baskı kuruyorsunuz. Kurduğunuz baskı stresinizi arttırmanıza sebep olabilir ve gereksiz bir gerginlik içine girebilirsiniz. Kendinize çok da yüklenmeden hareket etmeniz sizi biraz daha konforlu kılacaktır. Kendinize iyi davranın.
Terazi
Arkadaşlarınızı önemli bir konuda uyarmanız gerekiyor. Farkında olduğunuz küçük ayrıntı büyük bir sonuca etki edebilir. Ama uyarıları yaparken çokta abartmamalı ve insanların kararlarını etkilemek için baskı kurmamalısınız. Aksi takdirde yanlış anlaşılabilir ve gereksiz küskünlükler yaşayabilirsiniz.
Akrep
Aileniz bir konuda sizin görüşlerinize başvurabilir. Onlara düşüncelerinizi samimi bir biçimde anlatmalı ve yanıltıcı konuşmalar yapmaktan kaçınmalısınız. Objektif bir bakış açısında fikirlerinizi dile getirmelisiniz. Olayları bu şekilde doğru ve hakkaniyetli bir şekilde sonuçlandırabilirsiniz.
Yay
Yakın çevreniz ile ortak girişimlerinizin sonuçlanması için acele ediyorsunuz. Hızlı gerçekleşmesini istediğiniz bazı şeylerin eksik sonuçlanmasına yol açabilir. Hızlı olmak yerine doğru olmak için mücadele edin. Sonrasında işler çığrından çıkabilir ve toparlama konusunda oldukça zorlanabilirsiniz.
Oğlak
Finansal olarak zamanlama hatası yapmaktan korkuyorsunuz. Alışveriş yapmak istediklerinizin aciliyetini yeniden değerlendireceksiniz. Gereksiz şeyleri almaktan kaçının. İhtiyaçlarınızın ve gereksinimlerinizin önem sırasına göre süreci yönetin.
Kova
Başlangıç yapmak için sorumluluk almanızın gerektiğinin farkındasınız. Aldığınız her sorumluluk size zorluklarla birlikte kolaylıkta getirecektir ve kendinize geliştirerek büyümenize neden olacaktır. Çıktığınız yolculukta kişisel gelişiminize önem verin.
Balık
Paylaşmak istediğiniz konuları dostlarınız şu an zamanı olmadığını düşünerek erteletmek isteyebilir. Bu durum sizi rahatsız edebilir ve kendi değerinizi sorgulamanıza neden olabilir. Bazı şeyleri yanlış anlamak yerine empati kurarak düşünmek daha sağlıklı sonuç almanıza neden olacaktır.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.