Astroloji
Günlük Yorumlar

Astroloji, gezegen ve yıldızların insanların üzerindeki etkisini yorumlayan bir bilim dalıdır. İnsanoğlunun yazılı tarihinin başından beri var olan astroloji bilimlerin en eskisidir. Astroloji kader değildir, herşey insanın kendi elindedir. Astroloji dönemleri inceler, fırsat alanlarını, şanslı zamanları, doğum haritanızda sizi kısıtlayan, zorlayan alanları, gecikmeleri gösterir.

Koç
Hassas bir gün olabilir. Ancak bugün itibariyle kendinize bir söz veriyorsunuz. Bu söz, doğru dengeyi bulmak konusundaki endişelere son vermek olacaktır. Hazırlığını yaptığınız ortaklık, evlilik, sözleşme gibi konularda tek başınıza hareket etmek yerine partnerinizle, ortaklarınızla uyum içinde olmayı öğreniyorsunuz.
Boğa
Günlük hayatınızın tüm dinamiklerini değiştirme kararı alıyorsunuz. Hem çalışma koşullarınız hem de sağlığınızın olumsuz yönde etkilendiği her şeyi devre dışı bırakmak, sizin için bir devrim niteliği taşıyabilir. Sorunların ortadan kalkması, dikkatinizi daha rahat toplamanızı ve getirilerinizi arttırmanızı sağlayabilir.
İkizler
Seçimlerinizi ve sizin için önemini düşünebilirsiniz. Bugüne kadar bunu yapmanıza engel olan ortam ve insanlardan uzak durmak, vereceğiniz ilk ve en önemli karar olabilir. Hissettiklerinizi paylaşın.
Yengeç
Aile kurmak ve evlilikle ilgili düşünceleriniz netleşiyor. Sizin için hangisinin doğru olduğuna karar vererek ilk adımı atabilirsiniz. Kafa karışıklıklarından kurtuluyorsunuz. Artık sizi mutlu eden konulara zaman ayırmanız gerektiğinin farkındasınız.
Aslan
Ticari ve duygusal olarak şanslı bir gündesiniz. Bu motivasyonu doğru yönde kullanmalısınız. İnsanlar üzerinde nasıl bir etki bıraktığınızın farkına varmak, alacağınız en önemli kararları etkileyecektir. Seçimleriniz değişiyor.
Başak
Parasal konularda yeni stratejiler deneyebilirsiniz. Daha çok kazanç elde edeceğiniz, bunu daha uzun vadeli hale getireceğiniz ortaklıklar için ilk görüşmeleri yapabilirsiniz. Değerli olanın düşünmek değil, düşündüğünü uygulamak olduğunu kabul ediyorsunuz.
Terazi
Yüksek bir farkındalıkla güne başlıyorsunuz. Fiziksel olarak kendinize daha iyi bakabilir, takıntılarınızdan kurtulabilirsiniz. Kendinizi nasıl mutlu hissediyorsanız öyle giyinip öyle davrandığınız bir hayat kurmak isteyebilirsiniz. Fedakarlığı artık kendiniz için yapıyorsunuz.
Akrep
Çevrenizdeki kişilerin manipülatif sözlerinin etkisinde kalmış olabilirsiniz. Gerçekliğe dayanmayan hiçbir şeye zaman ayırmamalısınız. İyi niyetinizi ve enerjinizi, faydalı işlere, yardımlaşmaya ve hayat akışınızı daha rahat hale getirmek için kullanıyorsunuz. Yeni kararlar kapınızı çalacaktır.
Yay
Kendinizi göstermekle ilgili endişelerinize son veriyorsunuz. Hakkınız olanı almak için, gereken ne ise onu uygulamak motivasyonunuzu ikiye katlayacaktır. Yazmak, planlarınızı uygulayacağınız dijital mecralar kurmakla ilgili fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz.
Oğlak
Kariyerinizle ilgili beklentilerinizin gerçekleşmesi mümkün olabilir. İşbirliklerine açık olmanız ve tutumlarınızın bunu göstermesi, şansınızı ikiye katlıyor. Dikkatlerin üzerinde olması, sizin de daha özenli hareket etmenizi sağlayacaktır. Kararlarınızın arkasında durun.
Kova
Bu hayatta neye nasıl inandığınızla ilgili sorgulamalar yapabilirsiniz. Buradan çıkan sonuçla da, daha çok artısı olan ne ise onun üzerinden devam etme kararı alıyorsunuz. Hukuksal konularda önemli geri dönüşler alabilirsiniz. Kendi hakkınızı kendinize siz teslim ediyorsunuz.
Balık
Maddi ve manevi kazanımlarınızı değerlendirmelisiniz. Artık başkalarının değil, sizin istekleriniz için düğmeye basmalısınız. Miras, alacak verecek gibi konular varsa hakkınızı almakla ilgili görüşmeler yapabilirsiniz. Endişeler yerini mutlu anlara bırakıyor, hayatın bu yöndeki akışına teslim olmalısınız.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.