GÜNDEM Haber Girişi: 15.11.2021 - 19:54, Güncelleme: 15.11.2021 - 19:54

Bakan Hulusi Akar Moğol mevkidaşıyla görüştü

 

Bakan Hulusi Akar Moğol mevkidaşıyla görüştü

Millî Savunma Bakanı Hulusi Akar, Moğolistan Savunma Bakanı Saikhanbayar Gürsed ile görüştü
ANKARA (İGFA) - Millî Savunma Bakanı Hulusi Akar, Türkiye-Moğolistan Karma Ekonomik Komitesi Toplantısı dolayısıyla Türkiye’de bulunan Moğolistan Savunma Bakanı Saikhanbayar Gürsed ile bir araya geldi. Bakan Akar, konuk Bakan Gürsed'i Millî Savunma Bakanlığında askerî törenle karşıladı. İki bakan baş başa gerçekleştirdikleri görüşmenin ardından heyetler arası görüşmeye başkanlık etti. Görüşmenin sonunda Millî Savunma Bakanı Akar ve Moğolistan Savunma Bakanı Gürsed tarafından iki ülke arasında Askerî Tarih, Arşiv, Müzecilik ve Yayım Alanlarında İş Birliği Mutabakat Muhtırası imzalandı.
Millî Savunma Bakanı Hulusi Akar, Moğolistan Savunma Bakanı Saikhanbayar Gürsed ile görüştü

ANKARA (İGFA) - Millî Savunma Bakanı Hulusi Akar, Türkiye- Moğolistan Karma Ekonomik Komitesi Toplantısı dolayısıyla Türkiye’de bulunan Moğolistan Savunma Bakanı Saikhanbayar Gürsed ile bir araya geldi. Bakan Akar, konuk Bakan Gürsed'i Millî Savunma Bakanlığında askerî törenle karşıladı.

İki bakan baş başa gerçekleştirdikleri görüşmenin ardından heyetler arası görüşmeye başkanlık etti.

Görüşmenin sonunda Millî Savunma Bakanı Akar ve Moğolistan Savunma Bakanı Gürsed tarafından iki ülke arasında Askerî Tarih, Arşiv, Müzecilik ve Yayım Alanlarında İş Birliği Mutabakat Muhtırası imzalandı.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.