GÜNDEM Haber Girişi: 28.08.2021 - 16:05, Güncelleme: 28.08.2021 - 16:05

Cumhurbaşkanı Erdoğan Karadağ’da

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan Karadağ’da

​Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, resmî temaslarda bulunmak üzere Karadağ’ın başkenti Podgoritsa’ya ulaştı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Karadağ Cumhurbaşkanı Milo Cukanoviç’in davetine icabetle, resmî temaslarda bulunmak üzere Karadağ’ın başkenti Podgoritsa’ya ulaştı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı, Podgoritsa Havalimanı'nda Karadağ Başbakan Yardımcısı Dritan Abazoviç, Karadağ'ın Ankara Büyükelçisi Perisa Kastratovic, Devlet Protokolü Başkanı Simeon Raoniç, Cumhurbaşkanı Özel Danışmanı Miodrag Radoviç ve Türkiye'nin Podgorica Büyükelçisi Songül Ozan ile Büyükelçilik görevlileri karşıladı. Ziyarette Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, eşi Emine Erdoğan, Ticaret Bakanı Mehmet Muş ile Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy da eşlik ediyor. (İLKHA)
​Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, resmî temaslarda bulunmak üzere Karadağ’ın başkenti Podgoritsa’ya ulaştı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Karadağ Cumhurbaşkanı Milo Cukanoviç’in davetine icabetle, resmî temaslarda bulunmak üzere Karadağ’ın başkenti Podgoritsa’ya ulaştı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı, Podgoritsa Havalimanı'nda Karadağ Başbakan Yardımcısı Dritan Abazoviç, Karadağ'ın Ankara Büyükelçisi Perisa Kastratovic, Devlet Protokolü Başkanı Simeon Raoniç, Cumhurbaşkanı Özel Danışmanı Miodrag Radoviç ve Türkiye'nin Podgorica Büyükelçisi Songül Ozan ile Büyükelçilik görevlileri karşıladı.

Ziyarette Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, eşi Emine Erdoğan, Ticaret Bakanı Mehmet Muş ile Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy da eşlik ediyor. (İLKHA)

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.