GÜNDEM Haber Girişi: 22.09.2021 - 08:54, Güncelleme: 22.09.2021 - 08:54

Cumhurbaşkanı Erdoğan Rusya'ya gidiyor

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan Rusya'ya gidiyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 29 Eylül'de Rusya'ya günübirlik ziyaret gerçekleştirecek.
Erdoğan'ın Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile görüşeceği ziyarette, iki ülke arasındaki ilişkiler başta olmak üzere bölgesel ve küresel gelişmeler ele alınacak. Daha önce söz konusu ziyarete ilişkin bir açıklama yapan Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, görüşmelerin gündeminin oldukça geniş olacağını belirterek "Zira ülkelerimizin ilişkileri çok yönlü. İkili ilişkilerden başlamak üzere liderlerin bu bakımdan her daim üzerinde duracağı pek çok konu var." demişti. Kremlin Sözcüsü, Suriye dâhil bölgesel krizlerin de mutlaka görüşmenin gündeminde yer alacağını ifade etmişti. (İLKHA)
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 29 Eylül'de Rusya'ya günübirlik ziyaret gerçekleştirecek.

Erdoğan'ın Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile görüşeceği ziyarette, iki ülke arasındaki ilişkiler başta olmak üzere bölgesel ve küresel gelişmeler ele alınacak.

Daha önce söz konusu ziyarete ilişkin bir açıklama yapan Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, görüşmelerin gündeminin oldukça geniş olacağını belirterek "Zira ülkelerimizin ilişkileri çok yönlü. İkili ilişkilerden başlamak üzere liderlerin bu bakımdan her daim üzerinde duracağı pek çok konu var." demişti.

Kremlin Sözcüsü, Suriye dâhil bölgesel krizlerin de mutlaka görüşmenin gündeminde yer alacağını ifade etmişti. (İLKHA)

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.