TEKNOLOJİ Haber Girişi: 25.09.2021 - 16:08, Güncelleme: 25.09.2021 - 16:19

Cumhurbaşkanı Erdoğan, TEKNOFEST'e katıldı

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, TEKNOFEST'e katıldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan TEKNOFEST alanına eşi Emine Erdoğan ile katıldı.
İstanbul'da yapılan TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali alanınnı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan eşi Emine Erdoğan ile ziyaret etti.  Atatürk Hava Limanı'nda yapılan festivale katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hürkuş ve Akıncıların yaptığı "Milli Kanatlar Gösterisi"ni Nobel ödüllü Türk bilim insanı Aziz Sancar ile beraber izledi. TEKNOFEST alanında konuşma yapan Erdoğan, "'TEKNOFEST'in yüreği kıpır kıpır atan genç mucitleri, inşallah 2053 ve 2071 Türkiye'sinin mimarları olacaktır.' dedi. Muhalefete tepki gösteren Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Bunlar batı karşısında olabildiğince ezik kendi halkına ve ülkesine son derece kaba ve küstahdırlar. Kendi mahallesinin dışına çıkmayan sözde elit kıfayetsiz güruhu bizler gibi sizler de iyi tanıyorsunuz."  dedi.(İGFA)
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan TEKNOFEST alanına eşi Emine Erdoğan ile katıldı.

İstanbul'da yapılan TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali alanınnı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan eşi Emine Erdoğan ile ziyaret etti. 

Atatürk Hava Limanı'nda yapılan festivale katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hürkuş ve Akıncıların yaptığı "Milli Kanatlar Gösterisi"ni Nobel ödüllü Türk bilim insanı Aziz Sancar ile beraber izledi.

TEKNOFEST alanında konuşma yapan Erdoğan, "'TEKNOFEST'in yüreği kıpır kıpır atan genç mucitleri, inşallah 2053 ve 2071 Türkiye'sinin mimarları olacaktır.' dedi. Muhalefete tepki gösteren Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Bunlar batı karşısında olabildiğince ezik kendi halkına ve ülkesine son derece kaba ve küstahdırlar. Kendi mahallesinin dışına çıkmayan sözde elit kıfayetsiz güruhu bizler gibi sizler de iyi tanıyorsunuz."  dedi.(İGFA)

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.