EĞİTİM Haber Girişi: 04.11.2021 - 15:55, Güncelleme: 04.11.2021 - 15:55

Engelli öğretmen atama başvuruları başlıyor

 

Engelli öğretmen atama başvuruları başlıyor

Millî Eğitim Bakanlığı (MEB), engelli öğretmen adaylarının öğretmenliğe başvurularının 8 Kasım'da başlayacağını duyurdu.
Millî Eğitim Bakanlığı (MEB), engelli öğretmen adaylarının öğretmenliğe başvuru ve atama tarihine ilişkin açıklama yaptı. MEB'den yapılan açıklamaya göre başvuruların kabul edilmesi ve onay süreci 8 -12 Kasım 2021 tarihlerinde gerçekleşecek. Tercihlerin yapılması ve onay süreci ise 22-26 Kasım 2021 tarihlerinde yapılacak. Atamalar, 3 Aralık 2021'de gerçekleştirilecek. Adaylar; ön başvurularını "personel.meb.gov.tr" adresinde yer alan Elektronik Ön Başvuru Formunu doldurmak suretiyle belirlenen süre içesinde yapacak. Adaylar; belge sunmak, ön başvurularını onaylatmak veya herhangi bir nedenle il millî eğitim müdürlüğüne gitmeyecekler. Ön başvurular sistem üzerinden gerçekleştirilecek. (İLKHA)
Millî Eğitim Bakanlığı (MEB), engelli öğretmen adaylarının öğretmenliğe başvurularının 8 Kasım'da başlayacağını duyurdu.

Millî Eğitim Bakanlığı (MEB), engelli öğretmen adaylarının öğretmenliğe başvuru ve atama tarihine ilişkin açıklama yaptı.

MEB'den yapılan açıklamaya göre başvuruların kabul edilmesi ve onay süreci 8 -12 Kasım 2021 tarihlerinde gerçekleşecek.

Tercihlerin yapılması ve onay süreci ise 22-26 Kasım 2021 tarihlerinde yapılacak.

Atamalar, 3 Aralık 2021'de gerçekleştirilecek.

Adaylar; ön başvurularını "personel.meb.gov.tr" adresinde yer alan Elektronik Ön Başvuru Formunu doldurmak suretiyle belirlenen süre içesinde yapacak.

Adaylar; belge sunmak, ön başvurularını onaylatmak veya herhangi bir nedenle il millî eğitim müdürlüğüne gitmeyecekler. Ön başvurular sistem üzerinden gerçekleştirilecek. (İLKHA)

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.