GÜNDEM Haber Girişi: 30.08.2021 - 17:33, Güncelleme: 30.08.2021 - 16:50

Erdoğan: "Artık ne alırsın diyeceğiz"

 

Erdoğan: "Artık ne alırsın diyeceğiz"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Milli Savunma Bakanlığı Ay Yıldız Yerleşkesi'nin Temel Atma Töreni'nde konuştu.
ANKARA (İGFA) - Milli Savunma Bakanlığı'nın Ay Yıldız Yerleşkesi'nin temeli törenle atıldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan törende, "Artık İHA'mız SİHA'mız ve TİHA'mız var. Ne verirsin demeyeceğiz, ne alırsın diyeceğiz" dedi.  Cumhurbaşkanlığı Külliyesi ve Ay Yıldız Projesi gibi abide yapıların, temel işlevleri yanında millet ve devletlerin gücünün sembolleri olduğuna dikkati çeken Erdoğan, "Ayağına takılan her çelmeden kurtulan Türkiye, eskisinden daha hızlı ve kararlı şekilde yoluna devam etmiştir" dedi. Ay Yıldız Projesi ile Milli Savunma Bakanlığı, Genelkurmay Başkanlığı ve tüm kuvvet komutanlıklarımızı bir araya toplayacaklarını belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Her şeyiyle, duruşuyla düşmana korku, dosta güven veren bir yapıyı burada meydana getirmiş olacağız. Merkezi bir savunma sistemini, müşterek bir savunma sistemini bulunduracağız" diye konuştu.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Milli Savunma Bakanlığı Ay Yıldız Yerleşkesi'nin Temel Atma Töreni'nde konuştu.

ANKARA (İGFA) - Milli Savunma Bakanlığı'nın Ay Yıldız Yerleşkesi'nin temeli törenle atıldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan törende, "Artık İHA'mız SİHA'mız ve TİHA'mız var. Ne verirsin demeyeceğiz, ne alırsın diyeceğiz" dedi. 

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi ve Ay Yıldız Projesi gibi abide yapıların, temel işlevleri yanında millet ve devletlerin gücünün sembolleri olduğuna dikkati çeken Erdoğan, "Ayağına takılan her çelmeden kurtulan Türkiye, eskisinden daha hızlı ve kararlı şekilde yoluna devam etmiştir" dedi.

Ay Yıldız Projesi ile Milli Savunma Bakanlığı, Genelkurmay Başkanlığı ve tüm kuvvet komutanlıklarımızı bir araya toplayacaklarını belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Her şeyiyle, duruşuyla düşmana korku, dosta güven veren bir yapıyı burada meydana getirmiş olacağız. Merkezi bir savunma sistemini, müşterek bir savunma sistemini bulunduracağız" diye konuştu.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.