Gündem Haber Girişi: 21.04.2022 - 14:17, Güncelleme: 21.04.2022 - 14:17

İstanbul Emniyeti'nden Yeditepe denetimi!

 

İstanbul Emniyeti'nden Yeditepe denetimi!

İstanbul'da Yeditepe Huzur asayiş denetimi gerçekleştirildi.
İSTANBUL (İGFA) - İstanbul'da toplumun huzur ve güvenliği için kent genelindeki birçok noktada yapılan uygulamaya Asayiş Şube Müdürlüğü personeli ile ilçe Emniyet Müdürlükleri, Önleyici Hizmetler, Trafik Denetleme, Havacılık, Narkotik Suçlarla Mücadele, Deniz-Liman şubeleri ve Özel Harekat ekipleri katıldı. İçişleri Bakanlığı'ndan alınan bilgiye göre denetimlerde polis ekipleri, araçları durdurarak kontrol etti, sürücülerin üst aramasını yaptı. Taksim Meydanı'nda ekipler, durdurdukları araçların iç ve bagaj kısımlarında arama yaparken sürücü ve araçların belgelerini incelerken narkotik köpeklerinin de katıldığı uygulamada polis helikopteri de destek verdi.
İstanbul'da Yeditepe Huzur asayiş denetimi gerçekleştirildi.

İSTANBUL (İGFA) - İstanbul'da toplumun huzur ve güvenliği için kent genelindeki birçok noktada yapılan uygulamaya Asayiş Şube Müdürlüğü personeli ile ilçe Emniyet Müdürlükleri, Önleyici Hizmetler, Trafik Denetleme, Havacılık, Narkotik Suçlarla Mücadele, Deniz-Liman şubeleri ve Özel Harekat ekipleri katıldı.

İçişleri Bakanlığı'ndan alınan bilgiye göre denetimlerde polis ekipleri, araçları durdurarak kontrol etti, sürücülerin üst aramasını yaptı.

Taksim Meydanı'nda ekipler, durdurdukları araçların iç ve bagaj kısımlarında arama yaparken sürücü ve araçların belgelerini incelerken narkotik köpeklerinin de katıldığı uygulamada polis helikopteri de destek verdi.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.