YAŞAM Haber Girişi: 29.08.2021 - 00:03, Güncelleme: 29.08.2021 - 08:13

Hey AHBAP nereye?

 

Hey AHBAP nereye?

Haluk Levent sosyal medya hesabı üzerinden, AHBAP'taki görevini bırakacağını ve yurt dışına yerleşeceğini açıkladı.
AHBAP Derneği'nin kurucusu ve sanatçı Haluk Levent, Twitter hesabı üzerinden, dernekteki görevini bırakacağını ve yurt dışına yerleşeceğini açıkladı. Levent, "Ahbap’ta 6 yıl dolmuş olacak. Artık müzik yapmak ve kendime zaman ayırmak istiyorum. Yani 1,5 yıl daha katlanacaksınız bana" ifadelerini kullandı. Levent'in açıklaması şu şekilde: "ARTIK MÜZİK YAPMAK İSTİYORUM" "Gelecek yılın 26 Kasım günü görevi yeni arkadaşlarımızdan birisine devredip yurtdışına yerleşiyorum. Ahbap üyeliğim devam edecek. Ahbap’ta 6 yıl dolmuş olacak. Artık müzik yapmak ve kendime zaman ayırmak istiyorum. Yani 1,5 yıl daha katlanacaksınız bana"(İGFA)
Haluk Levent sosyal medya hesabı üzerinden, AHBAP'taki görevini bırakacağını ve yurt dışına yerleşeceğini açıkladı.

AHBAP Derneği'nin kurucusu ve sanatçı Haluk Levent, Twitter hesabı üzerinden, dernekteki görevini bırakacağını ve yurt dışına yerleşeceğini açıkladı.

Levent, "Ahbap’ta 6 yıl dolmuş olacak. Artık müzik yapmak ve kendime zaman ayırmak istiyorum.

Yani 1,5 yıl daha katlanacaksınız bana" ifadelerini kullandı. Levent'in açıklaması şu şekilde: "ARTIK MÜZİK YAPMAK İSTİYORUM" "Gelecek yılın 26 Kasım günü görevi yeni arkadaşlarımızdan birisine devredip yurtdışına yerleşiyorum.

Ahbap üyeliğim devam edecek. Ahbap’ta 6 yıl dolmuş olacak. Artık müzik yapmak ve kendime zaman ayırmak istiyorum. Yani 1,5 yıl daha katlanacaksınız bana"(İGFA)

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.