SİYASET Haber Girişi: 25.08.2021 - 23:03, Güncelleme: 25.08.2021 - 23:03

Mehmet Özhaseki'den Adıyaman temasları

 

Mehmet Özhaseki'den Adıyaman temasları

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, Adıyaman temasları kapsamında Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç'ı da ziyaret etti.
Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Adıyaman’a gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, Adıyaman Belediyesi’ni ziyaret etti. Adıyaman Belediyesi başkanlık makamında gerçekleşen ziyaret için Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Özhaseki’yi ve beraberindeki heyeti kapıda ağırlayan Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süelyman Kılınç, ziyaret dolayısıyla yaptığı konuşmada, Başkan Özhaseki’yi Adıyaman’da ağırlamaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi. Belediye tarafından tamamlanan ve devam eden projelerle ilgili brifing verdi.  Planlanan projeleri ve hedefleri hakkında kısa bilgiler veren Başkan Kılınç, Adıyaman için gece-gündüz demeden çalışmaya devam ettiklerini vurguladı. Brifing sonrasında söz alan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki de, tüm projelerin destekçisi olduklarını ve Adıyaman Belediyesi’nin çalışmalarını yakından takip ettiklerini söyledi.  Ziyaret sonunda Belediye Başkanı Dr. Süelyman Kılınç, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki ve beraberindeki heyetle birlikte Tuzhanı ve tarihi çarşıda incelemelerde bulunup, esnafla selamlaştı. (İGFA) 
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, Adıyaman temasları kapsamında Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç'ı da ziyaret etti.

Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Adıyaman’a gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, Adıyaman Belediyesi’ni ziyaret etti.

Adıyaman Belediyesi başkanlık makamında gerçekleşen ziyaret için Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Özhaseki’yi ve beraberindeki heyeti kapıda ağırlayan Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süelyman Kılınç, ziyaret dolayısıyla yaptığı konuşmada, Başkan Özhaseki’yi Adıyaman’da ağırlamaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi. Belediye tarafından tamamlanan ve devam eden projelerle ilgili brifing verdi. 

Planlanan projeleri ve hedefleri hakkında kısa bilgiler veren Başkan Kılınç, Adıyaman için gece-gündüz demeden çalışmaya devam ettiklerini vurguladı. Brifing sonrasında söz alan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki de, tüm projelerin destekçisi olduklarını ve Adıyaman Belediyesi’nin çalışmalarını yakından takip ettiklerini söyledi. 

Ziyaret sonunda Belediye Başkanı Dr. Süelyman Kılınç, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki ve beraberindeki heyetle birlikte Tuzhanı ve tarihi çarşıda incelemelerde bulunup, esnafla selamlaştı. (İGFA) 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.