YEREL Haber Girişi: 22.09.2021 - 15:18, Güncelleme: 22.09.2021 - 15:18

Siirt'te gümrük kaçağı sigara ve uyuşturucu madde ele geçirildi

 

Siirt'te gümrük kaçağı sigara ve uyuşturucu madde ele geçirildi

​Siirt’te şüphe üzerine durdurulan bir araçta yapılan aramada 7 bin 500 paket değişik markalarda gümrük kaçağı sigarası ele geçirildi.
İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, Kaçakçılık ve Organize Suçlar Mücadele ile İstihbarat Şube Müdürlüğü ekipleri, bir araçta yaptığı aramada 7 bin 500 paket değişik markalarda gümrük kaçağı sigara ele geçirildiği belirtildi. Konuyla alakalı 3 şüpheli yakalandı. Öte yandan Baykan ilçesine bağlı Veysel Karani Uygulama Noktasında durdurulan bir araçta yapılan aramada 104,28 gram uyuşturucu madde ele geçirildi. Açıklamada, Veysel Karani Uygulama Noktasında durdurulan 34... plaka sayılı araçta yapılan aramada 104,28 gr yaklaşık 500 kişiyi zehirleyecek miktarda metamfetamin maddesi ele geçirildiği ifade edildi.   Araçta bulunan E.M, M.A, E.A M.K ve S.A isimli şahısların gözaltına alındığı kaydedildi. (İLKHA)
​Siirt’te şüphe üzerine durdurulan bir araçta yapılan aramada 7 bin 500 paket değişik markalarda gümrük kaçağı sigarası ele geçirildi.

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, Kaçakçılık ve Organize Suçlar Mücadele ile İstihbarat Şube Müdürlüğü ekipleri, bir araçta yaptığı aramada 7 bin 500 paket değişik markalarda gümrük kaçağı sigara ele geçirildiği belirtildi.

Konuyla alakalı 3 şüpheli yakalandı.

Öte yandan Baykan ilçesine bağlı Veysel Karani Uygulama Noktasında durdurulan bir araçta yapılan aramada 104,28 gram uyuşturucu madde ele geçirildi.

Açıklamada, Veysel Karani Uygulama Noktasında durdurulan 34... plaka sayılı araçta yapılan aramada 104,28 gr yaklaşık 500 kişiyi zehirleyecek miktarda metamfetamin maddesi ele geçirildiği ifade edildi.  

Araçta bulunan E.M, M.A, E.A M.K ve S.A isimli şahısların gözaltına alındığı kaydedildi. (İLKHA)

Siirt HABERİ

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.