OTOMOBİL Haber Girişi: 06.11.2021 - 18:33, Güncelleme: 06.11.2021 - 18:33

Yerli otomobil TOGG'un test süreçleri paylaşıldı

 

Yerli otomobil TOGG'un test süreçleri paylaşıldı

​Yerli otomobil TOGG'un, şasi prototipi yol testi ve dayanım testi gibi süreçleri içeren aşamaları paylaşıldı.
Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG), Twitter hesabından yerli otomobilin test süreçlerine ilişkin videolu paylaşımda bulundu. Paylaşımda ayrıca, "Ürün stratejimizin en önemli aşamalarından biri olan test süreçlerimiz, farklı lokasyonlardaki akredite test merkezlerinde başladı. Şasi prototipi yol testi, dayanım testi, aerodinamik ve aeroakustik testlerimiz planlarımız doğrultusunda devam ediyor." bilgisine yer verildi. (İLKHA) Ürün stratejimizin en önemli aşamalarından biri olan test süreçlerimiz, farklı lokasyonlardaki akredite test merkezlerinde başladı. Şasi prototipi yol testi, dayanım testi, aerodinamik ve aeroakustik testlerimiz planlarımız doğrultusunda devam ediyor.#YeniLigeYolculuk#TOGG pic.twitter.com/7tU6DsNfxL — Türkiye’nin Otomobili (@TOGG2022) November 6, 2021
​Yerli otomobil TOGG'un, şasi prototipi yol testi ve dayanım testi gibi süreçleri içeren aşamaları paylaşıldı.

Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG), Twitter hesabından yerli otomobilin test süreçlerine ilişkin videolu paylaşımda bulundu.

Paylaşımda ayrıca, "Ürün stratejimizin en önemli aşamalarından biri olan test süreçlerimiz, farklı lokasyonlardaki akredite test merkezlerinde başladı. Şasi prototipi yol testi, dayanım testi, aerodinamik ve aeroakustik testlerimiz planlarımız doğrultusunda devam ediyor." bilgisine yer verildi. (İLKHA)

Ürün stratejimizin en önemli aşamalarından biri olan test süreçlerimiz, farklı lokasyonlardaki akredite test merkezlerinde başladı. Şasi prototipi yol testi, dayanım testi, aerodinamik ve aeroakustik testlerimiz planlarımız doğrultusunda devam ediyor.#YeniLigeYolculuk#TOGG pic.twitter.com/7tU6DsNfxL

— Türkiye’nin Otomobili (@TOGG2022) November 6, 2021
Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.