YEREL Haber Girişi: 24.09.2021 - 21:37, Güncelleme: 24.09.2021 - 21:37

Zigana Dağları'na yılın ilk karı yağdı

 

Zigana Dağları'na yılın ilk karı yağdı

Gümüşhane’nin Torul ilçesinde bulunan 2 bin 50 metre yükseklikteki Zigana Dağları beyaza büründü.
Bu sene Ülke genelinde yaşanan yüksek sıcaklıklar, Gümüşhane ilinde de hissedildi, diğer yıllara göre daha yüksek sıcaklıklar görüldü. Son baharın gelişiyle Gümüşhane’de etkili olan soğuk hava ve yağmur ve aniden yaşanan soğukların ardından yüksek yerlere kar yağdı. Gümüşhane’nin Torul ilçesinde bulunan 2 bin 50 metre yükseklikteki Zigana Dağları’na bu sabah yılın ilk karı yağdı. Yağan kar ve yağmurunda etkisiyle ilçede havalar iyice soğudu. (İLKHA)
Gümüşhane’nin Torul ilçesinde bulunan 2 bin 50 metre yükseklikteki Zigana Dağları beyaza büründü.

Bu sene Ülke genelinde yaşanan yüksek sıcaklıklar, Gümüşhane ilinde de hissedildi, diğer yıllara göre daha yüksek sıcaklıklar görüldü.

Son baharın gelişiyle Gümüşhane’de etkili olan soğuk hava ve yağmur ve aniden yaşanan soğukların ardından yüksek yerlere kar yağdı.

Gümüşhane’nin Torul ilçesinde bulunan 2 bin 50 metre yükseklikteki Zigana Dağları’na bu sabah yılın ilk karı yağdı. Yağan kar ve yağmurunda etkisiyle ilçede havalar iyice soğudu. (İLKHA)

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.